> O školi  > Povijest
ŠKOLSKA GODINA 2013./2014.

Srednja škola Novi Marof započela je s nastavom u školskoj godini 2013./2014. U navedenoj školskoj godini upisi učenika u prvi razred po prvi puta su se odvijali u digitalnom obliku u organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. U svrhu informiranja i upoznavanja učenika osmog razreda sa smjerovima Srednje škole Novi Marof uključili smo se u kampanju "Izaberi svoju školu" u organizaciji Varaždinske županije. U tu svrhu izrađen je i promotivni materijal o obrazovnim programima Srednje škole Novi Marof, kao i o ostalim uvjetima rada škole.

Na kraju provedenih prijava u Srednju školu Novi Marof upisano je 49 učenika i to: smjer opće gimnazije 12 učenika, smjer ekonomist 24 učenika, smjer prodavač 13 učenika.

U Srednjoj školi Novi Marof nastava se odvija u izdvojenom dijelu Osnovne škole Novi Marof u jednoj smjeni. Srednja škola Novi Marof također ima zaseban ulaz u svoje prostore.

Dana 20. rujna 2013. održana je konstituirajuća sjednica školskog odbora Srednje škole Novi Marof.

U školskoj godini 2013./2014. u obavljanju odgojno obrazovne-djelatnosti sudjeluju ukupno 23 djelatnika u punom ili nepunom radnom vremenu.

Kako bi Škola što kvalitetnije obavljala svoju djelatnost uložena su određena sredstva za uređenje i opremanje školskih prostora.

*******

High school Novi Marof was established in 2013. The student enrollment for the first grade took place for the first time in a digital form and was organized by Ministry of Science, Education and Sports. In order to inform eight grade primary school, and introducing the courses High School Novi Marof provides, we joined the campaign "Choose Your school", organized by the Varaždin County. For that purpose, promotional materials about educational programs of High school Novi Marof, as well as other conditions of the school were created.

At the end of implemented applications to High school Novi Marof, 49 students entered the following courses: gymnasium - 12 students, economy course - 24 students, salesman course -13 students.

In High school Novi Marof classes take place in a separate part of the Primary school Novi Marof and in one shift. High school Novi Marof also has a separate entrance to their facilities.

During the school year 2013./2014. a total of 23 employees are involved in performing educational activities; in full or part-time employment.

In order to perform school activities certain funds were invested for furnishing and equipping the school facilities.

« Ožujak 2024 »

> O školi  > Povijest
Srednja škola Novi Marof / Zagorska 23, 42220 Novi Marof / www.ss-novimarof.skole.hr / ured@ss-novimarof.skole.hr